Westmark struhadlo s rukojetí – Nejlepší pomocník do kuchyně!


Vyhrňte si rukávy a pusťte se do práce!

Vášnivým kuchařům je každá kuchyně malá a tak potřebují šikovné pomocníky. Přesně takové má ve svém repertoáru Westmark. Německá značka s dlouholetou tradicí, která vás nenechá ve štychu.

Pro koho je toto struhadlo určeno? Jednoduše pro všechny, kteří chtějí v kuchyni ušetřit čas a zjednodušit si práci. Westmark struhadlo s rukojetí totiž umožňuje připravit např. zeleninové saláty, dezerty se strouhaným ovocem či třeba tradiční křenovou omáčku několikrát rychleji než když byste strouhali ručně.

Dalším plusem tohoto struhadla je jeho ergonomický tvar. Rukojeti jsou zakřiveny a vybaveny protiskluzovým povrchem, takže se vám struhadlo příjemně drží a ještě navíc nedochází k nebezpečnému prokluzu při práci. Díky vyššímu potenciálu tlaku lze snadno a efektivně strouhat i hustší suroviny jako třeba chlupatý kořen či tvrdší sýry.

A co s tímto struhadlem zvládnete připravit? Všechno k čemu vás napadne. Můžete ním strouhat třeba i kokosový ořech, který je tradičním surovínou asijské kuchyně, ale i u nás se často využívá při přípravě dezertů a jako ingredience ve výrobcích pro tělovou kosmetiku. Díky jemnému strouhání necháte kokos vyniknout plnou chutí a aroma.

Nebudeme se zastavovat jen u kokosu. Díky struhadlu Westmark můžete snadno a rychle strouhat například mrkev, řepu, celer či třeba vařené brambory na bělostný bramborový salát. A co takhle čerstvý křen? S tím si naše babičky velmi dobře věděly rady a my se tuto tradici můžeme inspirovat. S Westmark struhadlem nebudete muset dýchat pod kuchyňským oknem na zápach křenu, ale spokojíte se s poctivým kouskem a ještě pochutnáte na vynikající domácí křenové omáčce.

Zajímá vás, kde si toto struhadlo můžete pořídit? Výbornou koupí je struhadlo Westmark s rukojetí zde. Cena je velmi příjemná a vzhledem ke kvalitě materiálu a ergonomickému tvaru se jedná o velmi dobrý poměr cena/výkon.

Tak neváhejte a přidejte si toto šikovné struhadlo do vaší kuchyně. Ušetřete si čas, zlepšíte chuť připravovaných jídel a navíc si zjednodušíte vaření.