Systémový nábytek OLIN 1 s kombinací appenzeller fichte a černou barvou od MEBLINE


Systémový nábytek OLIN 1 od MEBLINE

Sestava se skládá z následujících dílů:

Police závěsná – OI02 (147/22/24)

Police závěsná je součástí sestavy OLIN 1 od MEBLINE. Její rozměry jsou šířka 147 cm, výška 22 cm a hloubka 24 cm. Je vhodná k umístění knih, dekorací a dalších předmětů. Tento díl se zavěsí na zeď a díky tomu ušetří místo na podlaze.

Vitrína – OI05 (56/191/43)

Vitrína má rozměry 56 cm na šířku, 191 cm na výšku a 43 cm na hloubku. Je vyrobena z desky z lamina a má černou barvu. Vnitřek je osvětlen LED světlem, které za příplatek lze dokoupit. Tento díl je vhodný k vystavení dekorací, skleniček a dalších předmětů, které chcete mít na očích.

Komoda – OI26 (147/79/43)

Komoda s rozměry 147 cm na šířku, 79 cm na výšku a 43 cm na hloubku je součástí sestavy OLIN 1. Je vhodná k uložení osobních věcí, nebo jako úložný prostor pro různé předměty. Komoda je vyrobena z lamina a má černou barvu.

Komoda RTV – OI41 (147/57/43)

Komoda RTV je rovněž součástí sestavy OLIN 1. Její rozměry jsou 147 cm na šířku, 57 cm na výšku a 43 cm na hloubku. Je vhodná k uložení elektroniky a dalšího příslušenství, které potřebujete mít při konzumaci zábavního programu po ruce. Tento díl je též z lamina a černé barvy.

Vitrína – OI44 (101/146/43)

Vitrína o rozměrech 101 cm na šířku, 146 cm na výšku a 43 cm na hloubku je další součástí sestavy OLIN 1. Vnitřek je osvětlen LED světlem, které lze dokoupit za příplatek. S touto vitrínou si můžete ozdobit prostor a skrýt v ní nějaké skryté poklady. Vitrína je vyrobena z lamina a její barva je stříbrno-černá.

Konferenční stolek – OI99 (90/42/56)

Konferenční stolek má rozměry 90 cm na šířku, 42 cm na výšku a 56 cm na hloubku. Je určen pro osobní setkání s návštěvou, či jako prostor k odpočinku při kávě. Stejně jako předchozí kusy, je i tento stůl vyroben z lamina a černé barvy.

Barevné provedení

Součástí sestavy je appenzeller fichte a černá barva, čímž se stává tato sestava velice elegantní a stylová. Kombinace dvou barev působí svěže a moderně.

Materiál

Deska z lamina zaručí kvalitu a pevnost dílů sestavy. Je to velmi praktický a odolný materiál při každodenním používání a snadno se udržuje. Perfektně se hodí pro nábytek a také zaručí dlouhou životnost sestavy.

LED osvětlení

Jako nezávislý doplněk lze pořídit LED osvětlení pro vnitřní prostory vitrín. LED světlo je energeticky úsporné a také mnohem ekologičtější. Vše záleží na vašich osobních preferencích.

Záruka

MEBLINE poskytuje 24 měsíců záruku. Pokud by se v průběhu této doby objevily nějaké problémy, společnost je připravena vše vyřešit.

Ostatní nábytek HELVETIA

Jako nezávislý doplněk lze zakoupit také další vybavení HELVETIA. Tento nábytek lze velice dobře kombinovat s sestavou OLIN 1, a tím vytvořit jedinečný interiér dle vlastních představ.

Neváhejte a navštivte stránky společnosti MEBLINE, kde můžete zakoupit systémový nábytek OLIN 1 v kombinaci appenzeller fichte a černé barvy!

OLIN 1 Systémov 
</p>
</div>
<footer class= NasavrkyPublikováno: