Stylový doplněk do interiéru: Černý dekorativní polštář ZUIVER CLOUD 30 x 60 cm

Pokud chcete nějakým způsobem oživit svůj interiér, může být dekorativní polštář tou správnou volbou. Pokud se navíc rozhodnete pro polštář od značky ZUIVER, nemůžete udělat chybu.

Proč zrovna ZUIVER CLOUD?

Polštář CLOUD od značky ZUIVER je nejen stylovým doplňkem do vašeho interiéru, ale také velmi praktickým pomocníkem, když si budete chtít zpříjemnit odpočinek na vaší pohovce.

Vlákno, ze kterého byl CLOUD vyroben, pochází z recyklovaných PET lahví. To znamená, že je tento dekorativní polštář nejen stylovým doplňkem, ale zároveň je také šetrný k životnímu prostředí.

Dostupnost a provedení

Polštář CLOUD od ZUIVERu je dostupný jak v čtvercovém tak i v obdélníkovém provedení. Rozměry polštáře jsou 30 x 60 cm.

Polštář je k dostání ve stylové černé barvě, takže bude skvěle ladit téměř s jakýmkoli interiérem.

Péče o polštář

Aby váš CLOUD polštář vypadat stále jako nový, doporučujeme vám pouze chemické čištění.

Nemá smysl riskovat, že by vašemu polštáři nějaké jiné péče ublížila. Z takové péče byste mohli plynule přejít třeba ke sledování oblíbeného filmu s vaším novým a stylovým dekorativním polštářem.

Zkrátka, černý dekorativní polštář ZUIVER CLOUD by se měl stát nedílnou součástí vašeho interiéru. Obzvláště tedy pokud hledáte něco praktického, ale zároveň i stylového.

Pokud jste se rozhodli pro CLOUD polštář, můžete si ho zakoupit na stránkách interierio.cz. Tento prověřený e-shop vám nabídne nejen kvalitní produkt, ale také spolehlivý servis.

ZUIVER CLOUD polštář

Nabídněte vaší pohovce kousek luxusu a stylového doplňku a zaručeně toho nebudete litovat.