Pohodlný spánek na matraci Molmat PERFO s potahem – rozměr 80/200 cm


Pohodlný spánek na matraci Molmat PERFO s potahem

Zdravý spánek je jedním z nejvíc důležitých pilířů zdraví. Mnoho lidí však trpí bolestmi zad, nespavostí nebo se prostě nevyspí díky nepohodlnému ležení. Proto je volba správné matrace tak důležitá. Matrace ze 100% latexu je rozdělaná do 5 anatomických zón, které správně odpovídají rozložení hmotnosti lidského těla. Latexová pěna je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání, zároveň je odolná proti plísním a bakteriím. Unikátní konstrukce zaručuje dokonalé odvětrávání. Jedná se o zdravotní matraci.

Matrace Molmat PERFO s potahem rozměr 80/200 cm

Tato matrace se hodí pro lidi, kteří potřebují kvalitní podporu svého těla. Rozměr 80/200 cm je velmi praktický a pasuje do většiny ložnic. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX, který zajistí, že se její uživatelé zdřímou v čistém a zdravém prostředí. Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L , Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.

Potah TRIMTEX umožňuje snadné čištění a zachování čistoty matrace. Prodlouží tak životnost celého produktu.

Obrázky

Vyberte si z naší galerie kvalitních obrázků to, co vám nejvíc vyhovuje!

Matrace Molmat PERFO s potahem
Detail potahu TRIMTEX

Koupit můžete na našich e-shopu na této adrese: https://www.naradi-cz.cz/produkt/matrace-molmat-perfo-80-200-cm-s-potahem-2.