Oslnivá červená jídelní židle DAN-FORM Denmark Glam


Moderní jídelní židle Glam vás uchvátí svým pohodlím a příjemným designem.

DAN-FORM Denmark je dánská společnost, která se specializuje na výrobu moderních nábytkových doplňků. Jedním z vysoce kvalitních produktů je i jídelní židle Glam, která se stala oblíbenou volbou pro mnoho domácností díky svému stylovému vzhledu a pohodlnému sezení.

červená jídelní židle Glam

Různé barevné varianty pro každého

Oslnivá červená barva je jednou z variant, ale židle Glam je k dispozici i v mnoha dalších barvách. Pokud máte rádi jasné barvy, můžete si vybrat žlutou, zelenou či modrou. Pro ty, kteří dávají přednost klidnějším tónům, jsou k dispozici taupe, šedá nebo béžová barva. Kromě toho jsou jídelní židle Glam prodejný také v kombinaci s rozmanitými materiály, jako například koženým povrchem v černé barvě.

modrá jídelní židle Glam

Kvalitní povrch a železná konstrukce

Povrch jídelní židle Glam je vyrobený z 100% polyesteru, což zaručuje maximální pohodlí při sezení. Důležitou vlastností je také snadná údržba, protože textilie lze snadno očistit vlhkým hadříkem. Židle Glam je konstruována na elegantním železném podstavci, který jí dodává pevnost a stabilitu, zároveň však netěží těžce do vašeho interiéru.

žlutá jídelní židle Glam

Pokud hledáte moderní jídelní židli s unikátními designovými prvky, které dokážou upoutat pozornost, jistě vás oslnivá varianta jídelní židle Glam značky DAN-FORM Denmark zaujme. V případě zájmu o tuto jídelní židli přejděte na stránku https://www.nabytekhned.cz/produkt/cervena-jidelni-zidle-dan-form-denmark-glam a uvidíte, že zmíněné vlastnosti nebudou zdaleka všechny, které vás na této židli nadchnou.