Nový šikovný obuviř: Vyklápěcí botník SCONTO 3K v dubovém sonoma provedení

Moderní vyklápěcí botník se třemi přihrádkami na obuv Sconto K3 dostupný ve třech barevných variantách: olše, dub sonoma.

Tento praktický botník je ideální pro všechny, kteří mají mnoho bot a chtějí je udržet v pořádku a na jednom místě. Botník je vyroben z kvalitního materiálu lamino, který je odolný a snadno se čistí.

Botník Sconto 3K se vyznačuje svými rozměry, které jsou (ŠxVxH) – 50x120x29, díky nimž se vejde i do menší místnosti. Přesto však nabídne dostatek prostoru pro uskladnění všech bot a příslušenství.

Botník je k dispozici v třech barevných provedeních, z nichž nejvíce potěší příznivce přírodních odstínů. Jednou z nich je dubový sonoma odstín, který navíc krásně ladí s většinou interiérů.

Pokud chcete mít botník v tomto provedení, tak ho můžete zakoupit například na www.nabytekted.cz, kde je momentálně za akční cenu.

Rychlý přehled vlastností botníku:

  • Rozměry: (ŠxVxH) – 50x120x29
  • Materiál: lamino
  • Barva: viz roletka
  • Dodáváme v demontu
  • Záruka 24 měsíců

vyklápěcí botník Sconto 3K

Přemýšlíte, jak nejlépe uložit všechny své boty? Hledáte praktický, ale také stylový nábytek na obuv? Pak je pro vás botník Sconto 3K v dubovém sonoma provedení tou správnou volbou. Navštivte webshop na www.nabytekted.cz a užijte si snadný nákup z pohodlí vašeho domova.