Novinka: Konferenční stolek ASTI od MEBLINE v bílém dubu nebo černé barvě


Novinka: Konferenční stolek ASTI od MEBLINE

Rozměry

Šířka: 70,5cm

Výška: 67cm

Hloubka: 31cm

Pro každého, kdo je fanouškem moderního a minimalistického designu, je nový konferenční stolek ASTI od MEBLINE určený k dokonalosti. Nabízí se v bílém dubu, který působí velmi čistě, nebo černé barvě, která dodá interiéru na eleganci. Tento stylizovaný konferenční stolek se hodí ideálně k zařízení moderního bytu, kanceláře nebo salónu. Pokud vám jeho design nevadí, budeme se těšit, když se rozhodnete pro nákup.

Důležité informace: Deska stolku je vyrobená z lamina o tloušťce 22mm, což ho dělá velmi pevným. Nohy jsou vyrobené z práškově lakované oceli, což zajišťuje, že stůl bude velmi stabilní a bezpečný pro používání. Kromě toho, stůl je velmi snadný na čištění a udržování ve vynikající kondici.

Barevné provedení

Deska stolku: Dub Bílý

Nohy: Černý

Zkuste si objednat tento konferenční stolek od MEBLINE v bílém dubu nebo černé barvě, aby váš interiér vypadající moderně byl dokončen. Stylově zajímavý a plně funkční konferenční stolek bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo jiné místnosti.

Záruka

Za kvalitu a bezproblémový provoz konferenčního stolku ASTI vás výrobce MEBLINE ručí 24 měsíců. To znamená, že pokud by váš stůl měl nějaký problém, můžete se obrátit na náš tým pro pomoc a podporu.

konferenční stolek ASTI bílý dub

konferenční stolek ASTI černý