Nová obývací stěna INES 9 Dub Artisan / Černý mat od MEBLINE

V současné době, kdy většina z nás tráví více času doma, jsou kvalitní bytové doplňky velmi důležité. Jedním z nejvýznamnějších prvků interiéru obývacího pokoje je obývací stěna. Společnost MEBLINE představila novou obývací stěnu INES 9 Dub Artisan / Černý mat, která splňuje všechny požadavky moderního designu a funkčnosti.

Nová obývací stěna INES 9 Dub Artisan / Černý mat je ideální řešení pro ty, kteří chtějí nejen přidat do svého obývacího pokoje něco nového, ale také chtějí využít maximálně každý dostupný centimetr.

Sestava

Obývací stěna INES 9 se skládá z následujících dílů:

  • IN1 – Police závěsná (68/3,2/20) – 2ks.
  • IN2 – Komoda RTV (135/46/40)
  • IN5 – Vitrína (50,5/200/40)
  • IN6 – Vitrína (90/140/40)

Specifické informace

je vyrobena z desky z lamina o tloušťce 16mm. Díky této technologii je stěna velmi pevná a odolná proti poškození. Obývací stěna je k dispozici v barvách Dub Artisan a Černý mat.

Pokud hledáte moderní a funkční obývací stěnu s jedinečným designem, pak vám určitě doporučujeme novou obývací stěnu INES 9 Dub Artisan / Černý mat od MEBLINE.

Obývací stěna INES 9 Dub Artisan / Černý mat

Jakmile si tuto stěnu pořídíte, získáte zcela nový prostor v obývacím pokoji, kde se budete cítit velmi pohodlně a stejně tak si užijete své oblíbené filmy, výstavy nebo koncerty.

Obývací stěna INES 9 Dub Artisan / Černý mat od MEBLINE je k dispozici na stránkách BEST NÁBYTEK, kde si ji můžete snadno a rychle objednat online.