Nová koupelnová závěsná skříňka Spice v lesklé bílé barvě


Koupelnová závěsná skříňka z řady Spice se vyznačuje lesklými bílými povrchy s extravagantní profilací a ideálně se hodí do nadčasově zařízené koupelny.

Popis výrobku

Tato závěsná skříňka je vyrobena z kvalitních materiálů a má lesklý bílý povrch s extravagatním designem. Skříňka je vybavena moderním zavíráním s tlumením a skleněnými poličkami. Koupelnová závěsná skříňka Spice je rozměrově vhodná do menších i větších koupelen.

Specifikace

Tato koupelnová závěsná skříňka je k dispozici v rozměrech 60 x 50 x 30 cm. Díky své velikosti nabízí dostatečný úložný prostor pro všechny vaše koupelnové potřeby. Skříňka se snadno instaluje pomocí dodávaného návodu.

Odkaz na produkt

Pokud máte zájem o tento výrobek, můžete si ho zakoupit na stránkách www.nabytekhned.cz.

Další informace

Závěsná skříňka Spice v lesklé bílé barvě je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční a zároveň designově atraktivní koupelnový nábytek. Skříňka se hodí do nadčasově zařízených koupelen a dokonale se sladí se všemi koupelnovými doplňky.

Koupelnová závěsná skříňka Spice v lesklé bílé barvě

Díky svému modernímu designu a praktickému využití se jedná o skvělou investici. Koupelnová závěsná skříňka Spice v lesklé bílé barvě je navíc snadno udržovatelná a odolná vůči vlhkosti v koupelně.

Závěr

Pokud hledáte koupelnový nábytek, který se vyznačuje moderním designem, praktičností a kvalitou, je koupelnová závěsná skříňka Spice v lesklé bílé barvě tou správnou volbou. Můžete ji zakoupit na stránkách www.nabytekhned.cz.