Moderní obývací stěna pro váš interiér: Lorona 2 v bílo-černé kombinaci od GAB

Moderní obývací stěna Lorona od značky GAB je jedinečným kouskem nábytku pro váš obývací pokoj. S prvkem černé a bílé barvy můžete vybavit váš interiér moderní a elegantní obývací stěnou, která je jak zároveň stylová a funkční. Zvolíte-li Lorona 2, můžete mít i LED osvětlení s dálkovým ovládáním.

Televizní skříň: univerzální prvek

Televizní skříň je nezbytným prvkem každé obývací stěny. Lorona 2 v bílo-černé kombinaci nabízí možnost mít televizní skříň stojící, nebo ji můžete zavěsit na zeď dle vašich představ. Vynikající vlastností televizní skříně je, že vyčnívající části desky (asi 15 mm) z čela fungují jako kliky – skříň se otevírá stiskem na výstupek na desce.

Systém „tichého zavírání“ zajistí, že dveře skříně zavírají tichým a jemným pohybem. Díky mechanismu push to open se přední část při stlačení odrazí a dveře se zavřou bez zbytečného hluku. Pokud se současně používají mechanismus „push to open“ a panty „tichého zavírání“ – panty nejsou schopny stisknout zarážku – je nutné dveře zavřít ručně.

Lorona 2

LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Sada LED osvětlení obsahuje napájení, které je připojené k zásuvce se sponami namontovanými na skleněných policích. Soubor 16 barevných osvětlení zahrnuje také dálkové ovládání, takže můžete svůj interiér osvětlit podle libosti.

Přehled rozměrů a specifikace

Sada Lorona 2 se skládá ze 5 prvků: dvou závěsných skříní, televizní skříně a dvou závěsných vitrín. Pro přiblížení rozměrů jednotlivých částí sestavy, níže je uveden detailní popis:

  • Nástěnná skříň – výška: 34cm / šířka: 105cm / hloubka: 32cm
  • Televizní skříň – výška: 37,5 cm / šířka: 150 cm / hloubka: 43 cm
  • Závěsná vitrína – výška: 116,5 cm / šířka: 45 cm / hloubka: 32 cm

Výška přední strany je 34 cm. Materiál pro Lorona 2 je laminovaná deska/MDF deska (lesklá). Okraj je vyztužené PVC a tloušťka nábytkové