Moderní a praktická umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71070000


Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71070000

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. Perfektní volba pro každou moderní koupelnu. Díky svému designu a praktičnosti zaujme každého. Svému účelu naprosto odpovídá a vypouští vodu spolehlivě a úsporně.

Chromové provedení

Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí je v chromovém provedení. Což znamená, že baterie působí jako krásný klenot na umyvadle, obzvláště pokud je umístěna na podložce z černého nebo bílého mramoru. Kombinace chromu a mramoru skvěle vypadá a dotváří koupelnový interiér.

Průtok baterie

Baterie umožňuje průtok vody v množství 5 litrů za minutu. Díky tomu se voda příjemně rozlévá do umyvadla a umožňuje rychlé setření rukou. To je důležité například v restauracích a kavárnách, kde si lidé často umyjí ruce.

Výška a ramínko

Výška baterie je 13,8 cm, což znamená, že baterie nijak nepřekáží při používání umyvadla. Ramínko je pak umístěno ve výšce 6,7 cm, což poskytuje dostatek místa pro umístění mýdla, ručníku nebo jiných hygienických pomůcek.

Navštivte naši webovou stránku a nakupte tuto moderní umyvadlovou baterii Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71070000 pro svou koupelnu!