MID.YOU Židle: Kvalitní vybavení pro pohodlné navštívení


SPM1.079 TEXTILNÍ KŮŽE – ‚POUZE ONLINE‘ – HNEDÁ

MID.YOU je designová značka nábytku pro moderní interiéry. Jedním z jejích produktů jsou i židle pro návštěvy, které se hodí jak do firemních prostor, tak i do domácnosti. Jednou z variant těchto židlí je SPM1.079, která je potažena textilní kůží v hnědé barvě a je dostupná pouze online.

MID.YOU Židle

Kvalitní materiály a moderní design

MID.YOU dbá na kvalitu svých produktů a SPM1.079 není výjimkou. Kůže, kterou je židle potažena, je pevná a příjemná na dotek, což zaručuje pohodlí pro hosty. Moderní design této židle se hodí do jakéhokoliv interiéru a dokonale dotvoří atmosféru u stolu.

Komfort pro hosty i majitele

Výhodou této židle je také její údržba. Díky textilní kůži není nutné se o ni zvlášť starat a její čistění je snadné a rychlé. Speciální tvar sedáku a opěradla zajišťuje pohodlí i při delším sezení a hosté si mohou užívat setkání bez zbytečného nepohodlí. Tento komfort si ovšem mohou užít i majitelé, kteří díky kvalitnímu materiálu a solitérnímu designu mohou mít jistotu, že si jejich návštěvy pochvalují nejen pohodlí, ale i vkusný vzhled židlí.

Pořízení židle online

Tato židle však bohužel není dostupná v klasických kamenných obchodech. Pokud tedy toužíte po jejím pořízení, musíte se spokojit s online nabídkou. Židle SPM1.079 v textilní kůži hnědé barvy najdete na stránkách https://www.esrom.cz/produkt/mid-you-zidle-pro-navstevy-8. Stačí si ji objednat a nechat si ji doručit přímo domů.

Detail MID.YOU Židle

Jestliže chcete pro své hosty jen to nejlepší a nechcete přitom zapomenout ani na vkusný design svého interiéru, pak je židle SPM1.079 od značky MID.YOU tím pravým řešením. Jeho kvalitní materiály a pohodlný design splní nejvyšší nároky hostů a jeho moderní vzhled udělá dojem i na majitele tohoto vybavení. Stačí si ji jen objednat online a může se začít těšit na pohodlné a stylové setkání.