Luxusní čalouněná postel MIST v provedení Velvetmat 25 velikosti 140 x 200 cm


Luxusní čalouněná postel MIST v provedení Velvetmat 25

Elegantní a funkční řešení pro každou ložnici

Postel MIST představuje elegantní, stylové a funkční řešení do každé ložnice. Disponuje úložným prostorem, do kterého snadno uschováte ložní prádlo , sezónní oblečení či jiné věci .

Provedení Velvetmat 25

Tato čalouněná postel je k dispozici v provedení Velvetmat 25, které zaručuje nejen skvělý vzhled, ale také vysokou kvalitu a odolnost .

Velikost 140 x 200 cm

Luxusní postel MIST je k dispozici v velikosti 140 x 200 cm , což je ideální rozměr pro jednu osobu. Díky svému provedení bude tato postel stát jako klenot v každé ložnici.

Čalouněná postel MIST v provedení Velvetmat 25

Koupit čalouněnou postel MIST

Pokud jste se rozhodli pro koupi této luxusní čalouněné postele , doporučujeme vám zvolit internetový nákup na stránkách https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/calounena-postel-mist-140-x-200-cm-provedeni-velvetmat-25 . Zde si můžete vybrat z řady barevných provedení a objednat si postel přímo domů.

Čalouněná postel MIST s úložným prostorem

Závěr

Pokud hledáte luxusní a elegantní postel do své ložnice, je čalouněná postel MIST v provedení Velvetmat 25 tou pravou volbou. Její úložný prostor je navíc velmi praktický a pomůže vám udržovat pořádek ve vaší ložnici.