Lowell 00710A – Stylové nástěnné hodiny s průměrem 25 cm

Kvalitní nástěnné hodiny značky Lowell jsou ideálním doplňkem pro každý interiér i dětský pokoj. Tyto nástěnné hodiny jsou vytvořeny v modrém provedení, které oživí jakýkoliv prostor, do kterého je umístíte.

Výhodou Lowell 00710 hodin je dobře čitelný ciferník, který je navržen s přehlednými a jednoduchými hodinovými značkami. Na ciferníku se nyní jednoduše zorientujete v každou chvíli a čas už nikdy nezjistíte s omezením.

Quartzový strojek, který hodiny pohání, nabízí tichý chod. S těmito hodinami tedy nebudete rušeni hlukem, který může být při používání jiných hodin často otravný. Kromě toho disponují hodiny i sekundovou ručičkou s plynulým tichým posuvem.

Italská kvalita Lowell

Hodiny značky Lowell přinášejí italskou kvalitu již od roku 1972. Firma Lowell se specializuje na výrobu hodin a dokáže nabídnout designy, které jsou neuvěřitelně trendy a vždy up to date. Kolekce pro tuto značku jsou navrhovány s jemným italským citem známými studii, které se zaměřují na vývoj kvalitních interiérových doplňků.

Lowell si zakládá na tom, aby nabízela svým zákazníkům hodiny, které jsou nejen kvalitní, ale také stylové. Své produkty firma Lowell úspěšně vyváží do celé Evropy a těší se velké oblibě.

Pokud hledáte kvalitní a stylové nástěnné hodiny, Lowell 00710A je pro vás tou správnou volbou. Navíc, pokud si tyto hodiny přivezete do své domácnosti, budete si moci užívat každý den svěží a trendy design, který vám jistě zvedne náladu.

Pro více informací nás navštivte na našem e-shopu www.esrom.cz/produkt/lowell-00710a-nastenne-hodiny-pr-25-cm-2.

Lowell 00710A nástěnné hodiny