Kulatý odkládací stolek s dekorem dubu ø 50 cm od značky TemaHome – Bruno


Kulatý odkládací stolek s dekorem dubu ø 50 cm od značky TemaHome

Bruno TemaHome opět dokazuje, že je mistry designu

Tenhle stolek se stane hrdou dominantou vašeho obývacího pokoje. Kombinuje totiž jednoduchý, efektní design, se zajímavými detaily, které vás chytí za srdce. Pokud hledáte nábytek s vysokou kvalitou a nevšedním designem, jste u TemaHome správně.

Je to šikovný malý stůl, který dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. Navíc, pokud máte malý byt, bude pro vás tento stolek naprosto ideální. Dubový dekor dodává místnosti příjemnou atmosféru, a ve spojení s jinými moderními kousky nábytku vytvoříte opravdu nepřehlédnutelnou atmosféru.

Stůl si můžete zakoupit na stránkách nabytekhned.cz, kde najdete také další kousky od této renomované značky.

O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí!

Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnost k přírodě:

K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu.

Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí. Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Stolek od TemaHome

Pokud chcete do svého domova přinést něco víc než jen nábytek, s TemaHome určitě nešlápnete vedle.

Vyzkoušejte si krásu a functionalitu od této značky na vlastní kůži a uvidíte, jak se vám bude s jejich nábytkem žít.