Krásná váza SAKURA od Crystalex, vysoká 25 cm

Jestliže jste věčnými milovníky netradičního designu, nadčasové jednoduchosti a poctivé práce, zamilujete se do tohoto kousku od české značky Crystalex velmi rychle. To vše v sobě spojuje i elegantní skleněná váza s motivem stromu Sakury.

Ať už samostatně nebo s květinou uvnitř, její decentní vzhled bude tím pravým, co váš interiér potřebuje a zavane vás uklidňující pocit odpočinku tradičního japonského zátiší. Váza Sakura je malována kombinací techniky tupování a sítotisku.

Crystalex váza Sakura 25 cm

Pokud hledáte působivý a kvalitní design, neváhejte využít nabídky značky Crystalex a pořiďte si elegantní vázu Sakura vysokou 25 cm. S ní budete moci zdobit nejen svůj obývací pokoj, ale i další místnosti, do kterých chcete vnést japonskou atmosféru klidu a harmonie. Váza Sakura je vyrobena z prvotřídního skla, které vydrží i trvalejší zátěž a nehrozí nebezpečí, že by se snadno poničila nebo rozbila.

Zajímavostí je, že váza Sakura je inspirována japonskou sakurou, která je symbolem úplného obnovování přírody, ale také věčného života. Váza je malována v kombinaci růžových a bílých květů, které jsou typické pro tento strom.

Crystalex váza Sakura 25 cm

Pořiďte si ji již dnes ať už jako samostatný kus nebo jako úchvatnou dekoraci s květinou uvnitř.

Je to skvělá volba pro všechny, kteří hledají krásu v jednoduchosti, která je přitom tak charakteristická pro japonskou kulturu. A nezapomeňte, že sakura je symbolem nového začátku a naděje na lepší zítřky.

Crystalex váza Sakura 25 cm

Užijte si pocit klidu a harmonie, který vám váza Sakura od Crystalex nabízí. Vyrobena je totiž s citem a láskou k přírodě a tradicím, takže je nejen praktická, ale i esteticky dokonalá.

Objednejte si ji ještě dnes a přidejte do svého interiéru malinkatou kapičku japonské kultury a její pokojné atmosféry.