KARE Design: Luxusní béžová čalouněná lavice s opěradlem East Side 154cm


Moder design a pohodlné sezení

KARE Design je návrhářská značka z Německa, která se specializuje na luxusní interiérové vybavení. Jejich produkty jsou vynikající směsicí moderního designu a kvalitních materiálů. Mezi jejich nejnovější produkty patří KARE DESIGN Béžová čalouněná lavice s opěradlem East Side 154cm, která je ideálním doplňkem do každého moderně zařízeného interiéru.

Kvalitní materiály

Tato luxusní lavice má kostru z oceli, která je opatřena práškovým nástřikem, a je tedy velmi odolná proti vlivům okolního prostředí. Potah lavice je vyroben z polyesterové látky, která je hebká na dotek a má neutrální jemnou barvu. Tyto kvalitní materiály zajišťují, že se lavice bude perfektně hodit do jakéhokoliv prostoru a bude vynikat svou trvanlivostí .

Vyšperkujte si svůj interiér tímto elegantním kouskem

Lavice East Side nabízí nejen pohodlné sezení, ale svým moderním odlehčeným designem se skvěle hodí pro ozvláštnění jakéhokoliv interiéru. Lavici můžete využít v obývacím pokoji, relaxačním koutku, vstupní hale i v jídelně. Přidáte ji ale také jako přídavné sezení do ložnice. Také je to skvělá volba pro výrobu elegantní nábytkové sestavy.

KARE DESIGN Béžová čalouněná lavice s opěradlem East Side 154cm

Koupě a pitomost

Pokud se rozhodnete zakoupit tuto luxusní lavici, najdete ji na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/kare-design-bezova-calounena-lavice-s-operadlem-east-side-154cm. V čele s opěradlem má šířku 154 cm. Její náklad se pohybuje kolem 11 000,- Kč, ale kupovat kvalitu se vyplatí, nebo ne?