Houpačka ACAPULCO od Rojaplast – recenze a inspirace pro zahradní dovolenou!

Umělý ratan jako trendový materiál nábytku

Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí.

Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Potahy jsou odnímatelné. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, je stálobarevný po mnoho let. Jestliže nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu, jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit.

Luxusní polyratanový nábytek má opravdu velmi široké využití. Je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory. Nábytek z umělého ratanu je funkční, variabilní, je zábavné s ním žít a užívat si ho.

ACAPULCO houpačka od Rojaplast

Luxusní houpačka z kvalitního umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.Kostra je hliníková + prášková barva. Ratan: 5mm kulatýPodušky:výplň-10 cm molitan, látka-230g/m2 polyester
Polštářky: PP bavlna
Řetěz: nerezová ocel

Výška opěradla: 50cm

Výška sedu od země: 62cm

Rozměr konstrukce stříšky: 200x150cm

Kapacita: 2 osoby

Materiál konstrukce: hliník

Materiál stříšky a podušek: polyester

Možnost rozložení na lůžko: ne

Materiál: umělý ratan + hliník

Barva: hnědá

Hmotnost balení: 63kg

Materiál balení: PAP karton

Barva ratanu: hnědá

Barva podušek: šedá

Po