Hnědá plastová zahradní židle Nardi Doga – pohodlná volba s područkami!

Pro perfektní zahradu či prostředí venkovní terasy restaurace je důležité vybrat správný nábytek. A když hledáte kvalitní a pohodlnou zahradní židli, rozhodně se nebudete muset daleko bavit. Zahradní židle Doga od značky Nardi je pro tento typ exteriéru jako dělaná.

Odpovídající materiál

Příjemný matný povrch sklolaminátové pryskyřice, která je ošetřená anti-UV ochranou, vytváří v kombinaci s nadčasovým tvarem židle jedinečné spojení, které nejen, že získává maximální odolnost v exteriéru, ale také atraktivní design. Abychom byli konkrétní, povrch židle lze popsat jako velmi pohodlný a měkký na dotek. Židle je celkově velmi lehká a snadno se s ní manipuluje.

Vítěz Archiproducts Design Awards 2021 a Good Design 2021

Židle se může pyšnit několika oceněními jako jsou: vítěz Archiproducts Design Awards 2021 a Good Design 2021. To dokazuje, že se nejedná o běžnou zahradní židli, ale o nábytek, který si zaslouží pozornost.

Perfektní doplněk pro vaši zahradu nebo terasu

Hnědá plastová zahradní židle Nardi Doga je perfektní volbou pro každou zahradu nebo venkovní terasu. Je to skvělý doplněk pro každé venkovní prostředí – zahrady, balkony, terasy, pláže, parky, hřiště, stejně jako interiéry – jídelny, kuchyně, obývací pokoje apod. Dokažte, že chápete styl a vkus a pořiďte si tuto pohodlnou a skvěle vypadající zahradní židli.

Pozn.: V případě nepotřeby doporučujeme nábytek přikrývat.

Shrnutí

Hnědá plastová zahradní židle Nardi Doga je optimální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, moderní a pohodlný venkovní nábytek. S nadčasovým designem, perfektně se hodí do každého venkovního prostředí. Produkty řady Doga jsou důkazem toho, že zahradní nábytek může být nejen praktický, ale také moderní a stylový. Tak proč si neudělat radost a pořídit si tuto pohodlnou a atraktivní zahradní židli?

Pro více informací o zahradní židli Doga od značky Nardi zde najdete odkaz: https://www.sidonia.cz/produkt/hneda-plastova-zahradni-zidle-nardi-doga-s-podruckami.