Hanah Home: Indiánský vícedílný obraz o rozměru 120×50 cm

Hledáte dekoraci, která vyplní prázdné místo ve vašem interiéru? Nadčasový dekorativní obraz Indián je tou pravou volbou. Obraz je vyrobený z MDF, rám je vyrobený z borovicového dřeva o tloušťce 3,5 cm. S tímto obrazem dokonale zařídíte svůj interiér v jakékoli místnosti v domě.

Materiál

  • Lakování: 100% MDF o tloušťce 3 mm
  • Rám: 100% borové dřevo o tloušťce 3,5 cm

Rozměry

  • 70×50 cm (1 kus)
  • 25×50 cm (2 kusy)
  • Celková velikost: 120×50 cm

Obraz je tvořen třemi samostatnými částmi, které vytvářejí působivou celkovou kompozici. Každá část obrazu je dokonale vylakovaná, což zajišťuje ochranu proti poškrábání a umožňuje snadnou údržbu. Obraz také po výtvarné stránce evokuje atmosféru legendárního Divokého západu.

Indiánské motivy jsou v poslední době velmi oblíbené a dodají vašemu domovu plnohodnotný indiánský nádech. Tento obraz vyvedený v červeno-černých barvách je vhodný pro všechny, kdo mají rádi neotřelý a originální styl.

Pořízením tohoto obrazu získáváte nejenom jedinečný kus pro svůj interiér, ale také kvalitní materiály, ze kterých je obraz vyroben. Lakovaná MDF deska a borovicový rám zajišťují dlouhou životnost a odolnost obrazu. Navíc, díky kvalitnímu zpracování, se nemusíte bát deformací či dalších problémů s obrazem.

Tento vícedílný obraz je ideální pro bytové prostory, jako jsou například obývací pokoje nebo ložnice. Pokud tedy hledáte stylovou dekoraci, která dokonale vyplní volné místo na vaší stěně, není co řešit. Hurá do nákupu!

Zobrazit Hanah Home vícedílný obraz Indián 120×50 cm

Hanah Home vícedílný obraz Indián
Obraz je dokonale vylakovaný a vyrobený z kvalitních materiálů.