Expedo Rohová rozkládací sedačka PALERMO – pohodlný kousek na míru vašeho interiéru

Prostorná rohová sedací souprava PALERMO je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlné řešení pro svůj obývací pokoj. Díky svému rozměru a rozkládací mechanice se jednoduše přemění na prostorné lůžko. Tato sedací souprava poskytne dokonalý komfort nejen při posezení, ale i při nočním odpočinku. Prostorné rozměry sedačky vám umožní pohodlný spánek i pro dvě osoby.

Originální design a pohodlný styl

Dekorativní polštářky od nás dostane ZDARMA, abyste mohli doplnit sedačce vybraný barevný odstín. Je možnost volby orientace rohu, aby se sedačka co nejlépe hodila k vašemu interiéru. Kromě toho máte na výběr různé druhy látek, které snadno udržíte.

Kvalitní materiály pro dokonalé pohodlí

Základem celé soupravy jsou kvalitní materiály, které zaručují skvělý pocit při každém použití. Sedák je 9 cm vysoký a sestává z PUR pěny T30 a pružin falistých, které také zajišťují příjemné sezení. Opěrka je vyplněna PUR pěnou T30, což zaručuje pohodlí pro dokonalý odpočinek.

Výhodou této pohodlné sedací soupravy PALERMO je, že ji lze snadno rozložit a uklidit, když ji nepotřebujete. Rozměry jednotlivých balení jsou 170x80x92 a 197x80x127. Balení nelze rozložit.

V pořízení této rohové sedací soupravy určitě nebudete litovat a budete mít doma kousek, který poskytne dokonalé pohodlí při každém užití.

Použité materiály: látka, PUR PĚNA, pružiny falisté. Pro více informací navštivte stránku produktu na webu Esrom.