Bílý dub v nové knihovně ASIR Harmon


Úložný prostor pro knihy, dekorace a květiny

Knihovna HARMON nabízí dostatek úložných místností pro vaše knihy, dekorace nebo třeba květiny. Tato knihovna je vynikající volbou pro ty, kteří hledají praktické a elegantní řešení pro skladování svých knih.

Konstrukce knihovny je tvořena z pěti polic, které poskytují úložný prostor o hloubce 25 cm. To umožňuje vám využít knihovnu pro knihy jak velké, tak malé. Navíc, pokud potřebujete více prostoru, můžete si jednoduše pořídit více knihoven a spojit je s sebou.

Skvěle se hodí do pracovny, studentského pokoje či dětského pokoje

Tato knihovna se hodí do mnoha různých místností, jako jsou pracovny, studentské pokoje či dětské pokoje. Díky svému elegantnímu designu a praktickému úložnému prostoru je tato knihovna vhodná pro každého.

Knihovna HARMON je dostupná v bílé a dubové barvě, což umožňuje sladit ji se stávajícím nábytkem. Navíc, její melaminem potažená dřevotříska a tloušťka 18 mm materiálu jsou nenáročné na údržbu.

Snadná a rychlá montáž

Montáž knihovny je rychlá a snadná. Knihovna HARMON je navržena tak, aby byla snadno sestavitelná a zvládnout ji klidně i jedna osoba. V balení najdete všechny potřebné díly a návod k montáži.

Pokud hledáte praktické a elegantní řešení pro své knihy, ASIR Harmon Knihovnu určitě oceníte. Zajisté vám nabídne dostatek úložného prostoru, snadnou údržbu a elegantní design, který se hodí do mnoha různých místností.

ASIR Harmon Knihovna

Rozměry knihovny

Rozměry knihovny HARMON jsou šířka 90 cm, hloubka 25 cm a výška 127,4 cm. Tyto rozměry umožňují knihovně být dostatečně velkou pro všechny vaše knihy, ale zároveň dostatečně malou, aby se vešla do menších místností.

Takže jestli hledáte praktickou a elegantní knihovnu pro své knihy, dekorace nebo květiny, ASIR Harmon Knihovna je ten správný výběr. Navíc, s rychlou a snadnou montáží se budete moci rychle pustit do čtení svých oblíbených knih.