Bílý botník s dřevěnou podnoží od Woodman Hannover“ – praktický i stylový doplněk pro vaši domácnost!


Bílý botník s dřevěnou podnoží od Woodman Hannover

Praktický i stylový doplněk pro vaši domácnost! Pokud hledáte moderní a elegantní botní skříňku, jejíž design ladí s vaším domovem a poskytuje dostatek úložného prostoru, potom se určitě podívejte na bílý botník s dřevěnou podnoží od Woodman Hannover.

Stylový design

Korpus botníku je vyroben z bílého laminátu a celý je podepřen podnožím z masivního březového dřeva. Čisté lemované dřevěné detaily a bílý povrch přinášejí do vašeho domova lehkou eleganci. Tento stylový kousek osloví milovníky moderního designu i ty, kteří upřednostňují klasický a čistý vzhled.

Dostatek úložného prostoru

Botník má dvě vyklápěcí zásuvky a praktickou poličku, na kterou můžete umístit své oblíbené boty. Dostatek úložného prostoru vám umožní udržet vaši předsíň v pořádku a mít svou obuv pohromadě, díky čemuž už nikdy nezapomenete, kde jste si své boty uložili.

TIP: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Kolekce Hannover

Pokud chcete ladit své botníky a ostatní nábytek v předsíni k sobě, pak doporučujeme zvolit další kousky z kolekce Hannover od Woodman. Mezi nejpopulárnější patří botník a závěsná skříňka na kabáty a bundy, které se krásně doplňují a vytvářejí vkusnou celek.

Objednávka: Koupit si bílý botník s dřevěnou podnoží můžete zde.

Bílý botník s dřevěnou podnoží od Woodman Hannover

Určitě zaujme nejen vaše hosty, ale bude také praktickým a krásným kouskem ve vaší předsíni.