5 tipů na skvělé poličky do kuchyně pro maximální úložný prostor

V kuchyni je důležité mít dostatek úložného prostoru, aby se všechny potřebné věci vešly a byly snadno dostupné. Poličky jsou jedním z nejlepších způsobů, jak získat více prostoru a udržet kuchyni v pořádku. Pokud hledáte inspiraci pro své kuchyňské police, zde je pět tipů, jak vytvořit skvělé poličky do kuchyně pro maximální úložný prostor.

1. Využijte stěny

Začněte tím, že využijete stěny. Namísto toho, abyste měli všechny věci na stole, můžete je zavěsit na stěnu. Můžete použít držáky na nože, magnetické nástěnné panely na koření nebo zavěsit hrnce a pánve na háčky. Tímto způsobem ušetříte spoustu místa na stole a získáte více úložného prostoru.

2. Použijte výsuvné police

Výsuvné police jsou skvělým způsobem, jak získat více prostoru a zlepšit přístup k věcem, které máte uložené na konci police. Můžete je použít pro hrnce, pánve, koření a další věci. Výsuvné police jsou také skvělé pro vysoké skříně, kde by bylo těžké dosáhnout na horní police.

Penzion U Marka nabízí ubytování v krásné přírodě, kde si můžete odpočinout a načerpat novou energii pro další nápady na zlepšení vaší kuchyně.

3. Použijte koše a boxy

Koše a boxy jsou skvělým způsobem, jak udržet věci organizované a snadno dostupné. Můžete je použít pro koření, zeleninu, ovoce a další potraviny. Pokud máte vysokou skříň, můžete použít koše na výsuvných kolejnicích pro snadný přístup k věcem, které máte uložené na spodních policích.

4. Použijte police s výškově nastavitelnými policemi

Pokud máte vysokou skříň, můžete použít police s výškově nastavitelnými policemi, abyste mohli využít celou výšku skříně. Tímto způsobem můžete uložit větší množství věcí na menším prostoru.

5. Použijte police s rolovacími dveřmi

Police s rolovacími dveřmi jsou skvělým způsobem, jak udržet věci organizované a snadno dostupné. Tyto police jsou skvělé pro koření, zeleninu a další potraviny. Pokud máte vysokou skříň, můžete použít police s rolovacími dveřmi pro snadný přístup k věcem, které máte uložené na horních policích.

Závěr

Použitím těchto pěti tipů můžete vytvořit skvělé poličky do kuchyně pro maximální úložný prostor. Využitím stěn, použitím výsuvných policí, košů a boxů, police s výškově nastavitelnými policemi a police s rolovacími dveřmi můžete získat více prostoru a udržet svou kuchyni v pořádku.